Hakkımızda

Alkon Alüminyum ve Cam Balkon Sistemleri San. Tic. Ltd. Şti. 2008 yılında kurulmuştur. Alkon Alüminyum; cam balkon, ısıcamlı cam balkon, sürme ve vitrin sistemleri konusunda sektördeki bilgi birikimi ve deneyimi sayesinde kullanıcı dostu ve bütçe dostu kaliteli ürünler üretmeyi prensip edinmiştir. Alanında uzman ekibi ve hız kesmeyen azmi sayesinde bu gün Isıkon markası altında ısıcamlı cam balkon sistemini üretmiştir. Isıkon markasının yanı sıra pro seri cam balkon sistemi ile de sektördeki en iyi cam balkon sistemleri arasında yerini almıştır. Firmamız kalite ve estetiği bir arada sunarak müşteri memnuniyetini sağlamak için çalışmaktadır. Teknolojik gelişmeleri ve cam balkon sektöründeki yeni ihtiyaçları takip eden uzman ar-ge ekibimiz hayatınıza yeni yaşam alanları katacak ve kullanımı kolaylaştıracak ürünler üretmeyi amaç edinmiştir. Ürünlerimiz uzun ömürlü olmasının yanı sıra, evinize değer katacak bir yapıya sahiptir. Yıllar geçse de ilk günkü çalışma şeklini koruyarak her mevsim balkon keyfi sağlamaktadır. Türkiye ve dünya genelinde birçok ülkede kullanılan Alkon Alüminyum ürünleri bayi ağını sürekli genişleterek, geleceğe emin adımlarla yürümektedir. Alkon kalitesi ve güvenirliliğini korumak için sürekli çalışmak Alkon için bir yaşam biçimi haline gelmiştir. Alkon ürünlerini yerli ve yabancı fuarlarda sergileyerek daha geniş kitlelerle kalitesini paylaşmaktadır. Ürünlerimiz donanımı ve kullanılabilirliği açısından sektördeki birçok firma tarafından deneyimlenmiş ve tam not almıştır. Alkon bayilerime sağladığı ürün desteği ve kurumsal reklam desteği ile sektördeki deneyimini tüm müşterilerine kesintisiz bir şekilde aktarmaktadır. Alkon için öncelik; güvenlik ve estetiktir ürünler üreterek yeni yaşam alanları oluşturulmasına katkıda bulunmaktır. Alkon tüm dünya ile ürettiği ürünlerdeki sanatı ve ruhu paylaşmak için çalışmaktadır. Bizi biz yapan değerlerden; dürüstlük, iş ahlakı, etik iş kuralları, iş güvenliği ve çalışma disiplininden vazgeçmeden geleceğe yürüyoruz. Alkon Alüminyum

Misyonumuz

Misyonumuz insana ve doğaya saygı felsefesini temel alarak bireylerin yaşam kalitesini ve refahını yükseltmek, mimari ve teknolojideki en güncel gelişmeleri yakından takip edip uygulayarak hayatı kolaylaştıran tasarımlara imza atmak, yatırımcılar için her zaman doğru ve güvenilir yatırım fırsatları oluşturmak, sunduğumuz hizmetin her aşamasında koşulsuz müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.

Vizyonumuz

Temeli insana ve doğaya saygı olan, mimari ve teknolojiden üst düzeyde faydalanmasını sağlamak ve bu sayede daha kullanışlı, güvenli ve estetik ürünler üreterek, tüm dünyaya örnek oluşturacak bir yaşam formu oluşturarak gelecek nesillere taşımak.

Değerlerimiz

*Eğitimli, Profesyonel Kadro, *Takım ruhu, *Kaliteli ürünler, *Müşteri memnuniyeti, *AR-GE çalışmaları, *Yaygın Bayi Ağı,..